ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


סקר ולנטיינס: נשים מאמינות יותר באהבה
בסקר מיוחד לולנטיין שנערך במהלך השבועות האחרונים ע"י המרכז לאומנות הפיתוי עלה כי כ-87% מהנשים מאמינות באהבה לעומת 62% מהגברים. ככל שהגיל עולה אצל נשים נרשמה ירידה באמונה באהבה, ואילו בקרב הגברים קיימת מגמה הפוכה לחלוטין.
מערכת O-mama

הסקר כלל 500 גברים ו-500 נשים בטווח הגילאים 35 - 20 ובוצע ע"י חניכי הקורס לאומנות הפיתוי בברים, מקומות בילוי ובקניון עזריאלי תוך כדי תשאול פרונטאלי.


גברים מפחדים מנשים ?


מסתבר שגם בשנת 2009 גברים עדיין לא פיצחו את הקוד הנשי ויש הרבה נשים מתוסכלות שם בחוץ. מתוצאות המחקר עולה, כי 83% מהנשים ענו על השאלה "האם את מאמינה שגברים מבינים את הצרכים הרגשיים שלך?", בשלילה. למרות הירידה בנטייה לענות בשלילה על שאלה זו ככל שגיל האשה עולה, עדיין קשה לדעת האם זה נובע כתוצאה מעליה בסיפוק או מירידה בציפיות.


בקרב הנשאלות הרווקות, נבדקו גם מאפייני החיזור: 87% מהנשים ענו כי לא "יתחילו" באופן מפורש עם גבר, וכי הן מצפות שהגבר יעשה את הצעד הראשון, אך לעומת זאת כשנשאלו "האם גברים שזוכים לקבל את רמיזותיהן העדינות עושים משהו בנידון?" ענו 72% מהנשים, כי הן מרגישות כי גברים חוששים "להתחיל" איתן.


נקודת אור אופטימית נמצאה בקרב שאלת האהבה הגדולה. למרות כל הציניות, 87% מהנשים מאמינות באהבה(!), אך עם זאת לא ניתן להתעלם מההתפלגות של גילאי הנשים ותשובותיהן המשתנות. ניתן להבחין בירידה באמונה באהבה, ככל שגיל הנשים עולה. בגילאים 20-25 הנשים הכי אופטימיות (92%) לגבי אהבה, ובטווח הגילאים 30-35 הפסימיות נותנת את אותותיה גם בקרב נשואות וגם בקרב רווקות עם רק 75% שעדיין מאמינות.


נשים נמשכות רק לכסף ומכוניות?


אחד הנתונים המפתיעים שנמצאו בקרב הגברים הרווקים, מצוי דווקא בהרגלי החיזור. למרות שרובם המוחלט של הנשים מטילות את תפקיד החיזור העיקרי על הגבר, לא פחות מ-95% מהגברים הרווקים חשים פחד ולעיתים חרדה מיצירת אינטראקציה עם אשה חדשה שמוצאת חן בעיניהם. 80% מאותם גברים אף מאמינים שהפחד הבלתי מוסבר הזה, מונע מהם למצוא אהבה אמיתית.


המיתוס שנשים נמשכות בעיקר לכסף עדיין קיים בקרב גברים רבים. כשהרווקים נשאלו אילו פרמטרים יוצרים משיכה בקרב נשים, ענו 41% כי לדעתם נשים נמשכות למראה חיצוני, 34% ענו כי נשים נמשכות לכסף או מכוניות יוקרתיות ורק 25% ענו כי נשים נמשכות לאישיות.


בנושא האהבה, ניתן להבחין במגמה הפוכה לחלוטין לעומת הנשים: 62% מאוכלוסיית הגברים הרווקים והלא רווקים מאמינים באהבה ואף ככל שעולה גילם, רבים יותר נוטים להאמין באהבה.


"הנתונים אינם מפתיעים אותנו", אומר יגאל שטארק, מדריך במרכז לאומנות הפיתוי המלמד גברים להצליח עם נשים. "החברה המערבית שאנחנו חיים בה כיום, מעודדת יוניסקס והמגדר שכשמו אמור להיות מוגדר וברור כבר אינו כך. אם בעבר גבר ידע שתפקידו הוא להביא אוכל הביתה ולהגן על ביתו, היום הוא מבולבל כי אשה יכולה להרוויח כמוהו, להיות עצמאית ולדאוג לכל צרכיה. תפקידו המגדרי של הגבר בזוגיות, הופך להיות מעורפל עבור רוב הגברים והדבר יוצר בלבול לגבי מושא השאיפות 'הראוי' לגבר. זה לא אומר שנשים איבדו את הסיבות להימשך לגברים אלא רק מחדד את העובדה שהגבריות הפכה למשהו שמבוסס בעיקר על אישיות. גברים רבים מוצאים את עצמם מפוחדים ליזום, לקחת אחריות ולהנהיג כפי שהוגדרו ע"י הטבע והגיוני שנשים מוצאות עצמן מאוכזבות כשהן נתקלות בגברים בעלי מאפיינים נשיים. ניתן להבחין במגמה הזאת גם כששאלנו גברים ונשים היכן הם מוצאים בד"כ בני או בנות זוג פוטנציאלים. במחקר עלה כי נשים מכירות בני זוג כמעט בכל מקום לרבות מקומות בילוי, ואילו גברים נוטים להכיר בנות זוג בד"כ בקרב הסביבה הקרובה אליהם כגון מסגרת חברתית של לימודים, עבודה או שידוכים מצד מכרים."

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites