ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


טלויזיה : אמא יוצאת לעבודה (ריאליטי)
סדרת ריאליטי, המנסה לעקוץ, לענות ולתקוף את הדיון שאין לו תשובה נכונה אחת: משפחה או קריירה. האם אמא המנהלת קריירה משגשגת בהכרח מזניחה את משפחתה? האם אמא הבוחרת לגדל את ילדיה על חשבון ההתפתחות העצמית שלה, תורמת לכך יותר? למה לגברים אין את הדילמה הזו?
אורנה מלכי לבנה

Secret Life of a Soccer Mom
ימי חמישי, החל מה- 7 במאי בשעה 22:30
ערוץ החיים הטובים אפיק 31 ב-yes וערוץ 28 ב-HOT


סדרת ריאליטי חדשה בשם "אמא יוצאת לעבודה" (החל ב-7 במאי ב-22:30 בערוץ החיים הטובים) מוציאה עקרות בית מבתיהן ומראה להן כיצד היו נראים חייהם לו בחרו להגשים את יעדיהם הקרייריסטים במקום להקדיש עצמן לגידול משפחה.


אמהות שמאז ומעולם שאפו להיות שוטרות, שפיות ומעצבות אופנה זוכות לממש את חלומן במהלך שבוע אחד. בסופו של הזמן הקצוב על כל אחת מהן להחליט האם ברצונה לבחור בחיים  הכפולים שבגידול משפחה וטיפוח קריירה, או שמא היא בוחרת לשוב אל חייה כאימא הנותרת בבית.  בין המשתתפות זוכה אחת, אם ל-3 ילדות, לעבוד כמעצבת בבית אופנה נחשב ולהפיק תצוגה; אם לשניים שבה אל הקריירה הראשונה בסטנדאפ; אם צעירה שבה להגשים את ייעודה הראשוני כשפית גורמה, ואימא לארבעה עוזבת הכול על מנת לעבור הכשרה אינטנסיבית כאחות מוטסת.


מנחת התכנית, טרייסי גולד, מוכרת בעיקר עקב השתתפותה בסיט-קום הקלאסי "להתבגר ולהתגבר" (Growing Pains). גולד זכתה לפרסום נרחב לאחר מאבקה המתוקשר באנורקסיה בעודה נערה צעירה על סט הסדרה. המחלה הובילה להיעדרות ממושכת מן התכנית, אשפוזים כפויים, טיפולים כושלים ונזק פיזי בלתי הפיך. על אף מצבה החמור הצליחה גולד להתאושש וכיום היא נשואה ואם לארבעה ילדים.


שידורה של התכנית הוביל לגל של תגובות נסערות מצד מאות אימהות שצפו בה. אתרי האינטרנט של TLC, החברה המשדרת, התפקעו מהודעות נזעמות על כך שאדריאן (אחת מן האמהות העוברות מהפך במהלך התכנית) בחרה לזנוח את מעמדה כעקרת בית לטובת קריירה מצליחה. האימהות הנסערות הטיחו בה ביקורת חריפה, ובין היתר ציינו בפניה כי התנהגותה "חולנית" ו"אגואיסטית", וכי בחירתה מהווה לא פחות מנטישה של ילדיה: "אלא אם כן את עומדת לרעוב אין שום סיבה בעולם לצאת לעבוד", כתבה אם אחת. "אם לא רצית לגדל ילדים, לא היית צריכה להביא אותם לעולם. זו לא פחות מהזנחה פושעת".


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites