ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


יום העצמאות ה- 61: 30% מבני הנוער לא רוצים לגור בארץ!
כ- 30% מבני הנוער היו מוכנים להגר מהארץ, אם הייתה ניתנת להם האפשרות לכך. כך עולה מסקר שבדק מה חושבים בני הנוער על החיים במדינת ישראל, לרגל יום העצמאות ה 61.
מערכת O-mama

כ- 30% מבני הנוער היו מוכנים להגר מהארץ, אם הייתה ניתנת להם האפשרות לכך. כך עולה מסקר מקוון שערכה הרשת החברתית שין 1 מקבוצת אתרים, בקרב 1,448 בני נוער בגילאים 12- 18. מטרתו של הסקר, הייתה לבדוק מה חושבים בני הנוער על החיים במדינת ישראל, לרגל יום העצמאות ה 61.


כרבע מבני הנוער שהשיבו כי יהיו מוכנים להגר למדינה אחרת, אמרו כי הסיבה לכך היא שלדעתם לא מצפה לישראל עתיד מזהיר. כ- 45% השיבו כי היו מהגרים בכדי לצאת לדרך חדשה במדינה אחרת. ואילו 29% מתוכם אמרו כי בחו"ל פשוט הרבה יותר רגוע.


רק 22% מהמשיבים ענו כי לא היו רוצים לחיות בשום מקום אחר מלבד מדינת ישראל. למעלה ממחצית בני הנוער (57%) שאמרו כי הם מתכוונים לחיות רק בישראל, ציינו כי הסיבה לכך היא שמדינת ישראל היא מדינת היהודים וכל היהודים צריכים לחיות בה. 22% השיבו כי ישראל היא המדינה בה נמצאת משפחתם ואותה הם לא יעזבו, ו- 21% אמרו כי לדעתם לישראל צפוי עתיד טוב.


מכלל בני הנוער שהשיבו על הסקר, 48% מתלבטים בשאלת החיים בארץ ואינם יודעים אם היו רוצים לעבור לגור במדינה אחרת או להישאר בישראל.


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites