ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


הממשלה אישרה הצעת התמ"ת והאוצר לתוספת 350 מ' ש"ח לתקציב מעונות היום
שר התמ"ת בן אליעזר לשרים: ההצעה לעידוד תעסוקת אמהות תביא לצמיחה כלכלית, תנופה למשק ותגביר השוויון בין נשים לגברים
מערכת או-מאמא

הממשלה אישרה הבוקר (א') את הצעתם של שר התמ"ת, בנימין (פואד) בן אליעזר ושר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ לעידוד תעסוקת אמהות על ידי תוספת תקציב של 350 מליון ₪ לתקציב האגף למעונות יום ומשפחתונים.


עיקרי דברי השר בן אליעזר בישיבת הממשלה, טרם אישורה: "נמצאת לפנינו החלטת ממשלה של שר האוצר ושלי שעניינה תוספת תקציב בסך של 350 מיליון ₪ לתקציב אגף מעונות יום ומשפחתונים. ייעודו של תקציב זה הנו לבנייה של מעונות יום חדשים וכן להרחבתם של מעונות יום קיימים. בנוסף, ישמש תקציב זה להרחבת מעגל הילדים אשר להם יהיה מקום במעונות היום והרחבת השתתפות המדינה במימון העלות להורים.
החלטת הממשלה נועדה לתת מענה טוב יותר לאמהות לילדים בגילאי אפס עד 5 שנים הן על ידי היצע  מסגרות גדול יותר, סבסוד מעמיק יותר וקליטה של יותר ילדים למערך הסבסוד. כל אלו יאפשרו ויעודדו אמהות לצאת ולעבוד.   
אני סמוך ובטוח כי תתמכו בהצעה, שכן זהו אינטרס של כולנו כחברה, לתמוך ביציאת נשים לעבודה. החלטה זו תביא לצמיחה כלכלית ותנופה למשק הישראלי וכן תאפשר הגברת השוויון הזדמנויות לנשים וגברים".


החלטת הממשלה מדברת על תוספת של כ- 350 מיליון ₪ לתקציב אגף מעונות יום ומשפחתונים, כך שבשנת 2011 יעמוד התקציב על כ- 1.1 מיליארד ש"ח.


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites