ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


מרפאת שד "הכל במקום אחד" במרכז הרפואי זיו
זו כבר לא מחלה נדירה. לצערנו הסטטיסטיקות מדברות על אחוזים הולכים ועולים של נשים, ונשים צעירות בפרט, שחלו בסרטן השד. המרפאה החדשה מעניקה טיפול כולל מהיר ויעיל בבדיקות רפואיות ובאבחון מוקדם.
מערכת או-מאמא

מרפאת השד מרכז לבריאות האישה במרכז הרפואי זיו מציעה שירות כוללני חינם לאבחון מוקדם של סרטן השד. החל מהשבוע – קבלת קהל בימי שני בין השעות 11:00-12:30


מרפאת השד מעניקה שירות מיוחד במתן יעוץ ואבחון מוקדם של סרטן השד לנשות הגליל והגולן ללא תשלום. השרות הייחודי אינו מצריך הפניית רופא או התחייבות. כל אישה, מכל קופת חולים, שמעוניינת להיבדק או להתייעץ, בכל הקשור למחלת סרטן השד, מוזמנת להגיע בכדי למנוע ולמזער נזקים ארוכי טווח.


ממצאי משרד הבריאות מראים כי רק 55% מהנשים המוזמנות לבדיקת ממוגרפיה, אכן מגיעות, וחלקן אינן ממשיכות בבדיקה ידנית שגרתית. ממוצע האיחור לבדיקה בארץ הינו חצי שנה עד שנתיים, זמן קריטי לאבחון וטיפול במחלה.


ד"ר עמרם הדרי, מנהל המחלקה לכירורגיה כללית במרכז הרפואי זיו : "ישנה אחריות וחשיבות עליונה לכל אישה להגיע אלינו למרפאה ולהיבדק באופן קבוע, זאת בכדי לאפשר אבחון מוקדם לסרטן השד כך שהטיפול יהיה מהיר יותר ויעיל יותר. הבדיקות מתבצעות באמצעות מכשור חדיש ומדויק המאפשר אבחון של הגידולים הזעירים ביותר. האיתור המוקדם חשוב, בכדי שהטיפול יהיה יעיל ויאפשר החלמה מלאה"


אורנה מלכי לבנה עורכת או-מאמא: " מדהים אבל שכיחות סרטן השד נמצאת בעליה וכיום היא דומה בשכיחות לאסטמה. המחלה כבר נפוצה באופן ניכר, וכיום כל אחד יכול למצוא בחוג מכריו או חבריו לפחות אישה אחת שחלתה במחלה. כמו כן, ניתן לראות שיותר ויותר נשים צעירות חולות במחלה. ברוב המקרים יש חשיבות מכרעת לגילוי המוקדם, שמציל חיים. מנסיוני ובמפגשיי עם אמהות צעירות למרות ההמלצות להיבדק החל מגיל 25 אחת ל 6 חודשים, נשים רבות נוטות לזלזל ולפנות לבדיקות בתדירות נמוכה יותר ולא באופן קבוע וחבל".


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites