ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


מעתה טיפולי פוריות גם לבוטחי מכבי בבית החולים כרמל (מקבוצת הכללית)
בשורה לחברי קופת החולים מכבי, לאחר בקשות רבות של מטופלות והסכם שנחתם בין שירותי בריאות כללית (שהמרכז הרפואי כרמל נמנה בין בתי החלים שבבעלותה) וקופת חולים מכבי, יוכלו להתקבל זוגות ונשים המעוניינות/ים לקבל טיפול ביחידת ההפריה של בית החולים כרמל.
מערכת או-מאמא

מהחודש מבוטחי ומבוטחות קופת החולים מכבי יכולות/ים להיעזר בשירותי היחידת להפריה החוץ גופית (IVF ) של בית חולים כרמל. בשנתיים האחרונות, לחברי מכבי לא ניתן אישור לעבור טיפול הפריה חוץ גופית במרכז רפואי כרמל.  היחידה להפריה חוץ גופית בכרמל היא מהותיקות בארץ וניתנים בה כל מגוון הטיפולים במירפאה מודרנית בדיסקרטיות מלאה.

מעל 4000 תינוקות נולדו מטיפולים ביחידה, שמתגאה באחוזי ההצלחה הגבוהים בהחזרת עוברים טריים וגם קפואים. (ממוצע ההריונות ביחידה בכרמל הוא מעל 42% הצלחה והוא נחשב לאחוז גבוה בכל קנה מידה).


"אנחנו מאמינים שלצד טכנולוגיה מתקדמת, מקצוענות משמעותה גם שירות עם סבלנות וחיוך מתוך מודעות לגוף ולנפש וחשיבותם בטיפולי פריון" אומרת פרופ' דירנפלד. "אנחנו עובדים עם התאמה לכל מגזר ולכל סוג של בעיה עם התמחות במגזר החרדי דתי, זוגות במגזר הערבי, ואפילו זוגות מחו"ל. המטרה של כולנו היא לעזור לזוגות להביא עוד חיוך קטן לעולם וכשאנחנו רואים את התוצאות והאושר של ההורים, אין לזה מחיר" מסכמת פרופ' דירנפלד.

 


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites