ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


מסלול פונדקאות חדש לזוגות חד מיניים או נשים חד הוריות בהודו
הפונדקאות תתאפשר באמצעות סניפי המרכז הרפואי לפוריות בירושלים, רמת אביב, אשדוד ובאר שבע.
מערכת או-מאמא

המרכז הרפואי לפוריות פתח מסלול מיוחד לפונדקאות המיועד לזוגות של גברים ולנשים חד הוריות שאינם יכולים לבצע הליך של פונדקאות בארץ.
הפונדקאות מבוצעת על ידי נשים מהודו באופן מוסדר וחוקי באמצעות המרכז לפונדקאות במומבי. ההליך של ביצוע הפונדקאות הוא מורכב, אולם הוא אינו מחייב יציאה של בני הזוג מהארץ, אלא לצורך קבלת התינוק לאחר הלידה.


מסלול הפונדקאות מתחיל בארץ בנתינת זרע על ידי אחד או שני בני הזוג על פי בחירתם. הזרע מוטס למזרח אירופה ומשמש להפריה של ביצית של תורמת. במקביל מוטסת האם הפונדקאית מהודו למזרח אירופה, העוברים מוכנסים לרחמה והיא חוזרת להודו כדי לעבור את ההיריון. לאחר הלידה בני הזוג מתבקשים לטוס להודו כדי לבצע את הליכי האימוץ הרשמיים אשר נמשכים מספר ימים.


לדברי יו"ר המרכז הרפואי לפוריות, דר' איליה בר, מסלול הפונדקאות מרחיב את סל האפשרויות המוצעות למי שאינם יכולים להביא ילד לעולם בדרך הרגילה. הוא מתאים גם לזוגות רגילים שמעוניינים לקצר את ההליכים הכרוכים בביצוע הפונדקאות בארץ.
לדברי דר' בר, למרות המורכבות של התהליך, עלות הפונדקאות בהודו היא כמעט מחצית מאשר פונדקאות בארצות הברית שזוגות חד מיניים רבים בחרו בה עד כה והיא זולה גם מפונדקאות בארץ, שכרוכה בהוצאות נלוות רבות ואינה זמינה לכולם.


דר' בר אמר שיש לקוות שפונדקאות של זוגות חד מיניים תותר בישראל כמו גם תרומת ביצית, אולם עד שהנושא יוסדר הפונדקאות דרך הודו נותנת פתרון נוח וזול לזוגות.


 

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites