ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


חיסון נגד שפעת בתרסיס משווק לראשונה ע"י הכללית
שירותי בריאות כללית מעמידה לרשות לקוחות ה'מושלם' חיסון נגד שפעת עונתית באמצעות תרסיס אף. מחקר עולמי שהוביל פרופ' שי אשכנזי, מומחה למחלות זיהומיות משניידר, מצא כי החיסון הביא להפחתה של כ-53% בתחלואת השפעת בקרב המתחסנים בהשוואה לאלה שקיבלו זריקות חיסון כנגד שפעת.
מערכת או-מאמא

שירותי בריאות כללית מרחיבה את סל המוצרים המוצע ללקוחותיה לקראת החורף ומציעה לראשונה בארץ את חיסון ה"פלומיסט" (FluMist) - חיסון הניתן כתרסיס לאף לגילאי שנתיים עד 49 ואושר לשימוש על-ידי ה-FDA ומשרד הבריאות בישראל. הכללית מציעה את החיסון לראשונה ללקוחות ה'מושלם'.


החיסון הוכח כיעיל במחקרים רפואיים ונמצא בשימוש בארה"ב כחמש שנים. החיסון הביא להפחתה של כ-53% בתחלואת השפעת בקרב המתחסנים בהשוואה לאלה שקיבלו זריקות חיסון כנגד שפעת, כך נמצא במחקר עולמי שהוביל פרופ' שי אשכנזי,  מומחה למחלות זיהומיות ומנהל מחלקת ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים ואשר התפרסם בכתב העת Pediatric infectious disease Journal. פרופ' אשכנזי מציין כי "פלומיסט מציג יתרון משמעותי הן ביעילות והן בנוחות השימוש ומאפשר לחזק את ההגנה מפני שפעת תוך מתן דגש על אוכלוסיית הילדים שהיא רגישה במיוחד לנגיף ומהווה גורם מתווך בהדבקת כלל האוכלוסייה". עוד נמצא במחקר כי הייתה הפחתה של כ- 9% במספר הפניות לשירותי בריאות וכ- 16% פחות היעדרויות מבתי הספר בקרב המתחסנים בהשוואה לקבוצה שקיבלה חיסון בהזרקה.


אלי דפס, מנכ"ל הכללית: "אנחנו גאים להיות שוב הראשונים להציע ללקוחותינו במושלם מוצרים חדשניים בתחום הרפואה המונעת ולהרחיב את מגוון האפשרויות העומדות לרשותם בהתמודדות מול השפעת .. עד כה התחסנו בכללית כנגד שפעת עונתית מעל ל-650 אלף איש באמצעות החיסון הניתן בזריקה ואנו צופים כי חיסון ה'פלומיסט' ירחיב את מעגל המתחסנים. ההיענות של האוכלוסייה להמלצות לחיסון נגד שפעת לקראת החורף נובעת ממניעים שונים וביניהם החשש מקבלת זריקה. ילדים בגנים ובבתי הספר מהווים מקור משמעותי להדבקה והידבקות  אך ההיענות בקרבם קטנה במיוחד. אנו מקווים כי חיסון זה ישפר את רמת ההיענות למתן חיסון בקרב ילדים ויסייע גם בהפחתה בהפצת השפעת". .


החיסון מומלץ החל מגיל שנתיים, בהתאם להמלצת משרד הבריאות לחסן גם את אוכלוסיית הילדים בגילאים 2-5 שנים. המלצת משרד הבריאות ניתנה במסגרת תכנית רב שנתית לחסן מפני שפעת את כלל הילדים מגיל חצי שנה ועד 18, המבוססת על המלצות ה-CDC האמריקאי. החיסון אינו מיועד לסובלים מ מחלת דרכי נשימה חסימתית (אסתמה בפרט) ולסובלים ממחלות הפוגעות במערכת החיסונית או החיים בסביבתם הקרובה.


לחיסון נדרש מרשם רופא.החיסון יינתן על-ידי האחות במרפאה במרפאות הנבחרות.
עלות מנת חיסון למבוטחי "כללית מושלם" הינה 49 ₪.

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites