ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


57% מהישראלים משתמשים באביזרים במהלך המשחק המקדים
סקר חדש של  דורקס, מצא  כי 59% מהישראלים מייחסים חשיבות רבה לביצוע "משחק מקדים" במהלך סקס. עוד עולה מן הסקר, כי נשים מייחסות למשחק המקדים חשיבות גדולה יותר לעומת הגברים - 63% בקרב הנשים לעומת 55% מהגברים.
מערכת או-מאמא

הסקר שנערך ע"י מכון ברנדמן, בקרב 470 גברים ונשים בגילאי  18-40 בחן את מידת ההתייחסות לנושא המשחק המקדים טרם קיום יחסי מין ואת מידת ההנאה המיוחסת לפעילות זו.

 

על פי הסקר, 93% מהישראלים נהנים ואף נהנים מאוד ממשחק מקדים, 5 אחוז נהנים במידה בינונית, ו-2% פשוט לא נהנים. עוד עולה כי עם הגיל המשחק המקדים הופך לחלק מהנה יותר (לבעלי ניסיון יש יתרון כמובן) כאשר  67% מהנשאלים בקבוצת גיל  30-40 הצהירו כי הם נהנים מאוד מביצוע משחק מקדים, 54% מבני 25-29 נהנים מאוד ממשחק מקדים לעומת רק 47% בקבוצת הגיל  18-24.

                                   
רבע שעה למשחק מקדים

 
למרות ההבדלים בין גברים ונשים לגבי רמת החשיבות של המשחק המקדים, הרי שעל פרק הזמן שיש להקדיש לו, יש הסכמה.  פרק הזמן הממוצע עומד על כ-14 דקות ללא הבדלים מהותיים בין גברים ונשים.  עם זאת הביצוע בפועל מעט שונה, הממוצע עומד על 12.7 דקות, שזה מעט נמוך מהאופטימלי. ראוי לציין כי כ-5% מהאוכלוסיה מציינים כי הם משחקים כחצי שעה לפני הסקס.

 

עוד עולה מן הסקר כי גברים משתמשים יותר באביזרים (62%) לעומת נשים (53%). השימוש באביזרים נפוץ בקרב גילאי 25-29  (66%), לעומת מבוגרים יותר 30-40 (55%) ולעומת צעירים יותר 18-24 (55%).  האביזרים הבולטים הם: שמן עיסוי (37%), ביגוד סקסי (29%), חומרי סיכוך (17%) ויברטור (12%) ושוקולד (12%). שימוש בשמן עיסוי וחומרי סיכוך גבוה יותר אצל גברים לעומת נשים.

 

לדברי שלי פסטרנק כץ סקסולוגית חברתית ומנחה קבוצות לזוגיות: "תוצאות הסקר מראות כי למדנו את חשיבותו של המשחק המקדים והתרומה שלו לסקס מהנה יותר וזה בהחלט מעודד. כמו כן שילוב אביזרים שונים כמו חומר סיכוך ומתן עיסוי, הינם דרכים נפלאות ונעימות אשר עוזרות לנו להיכנס לאווירה בתחושה נינוחה ורגועה ומכאן גם תורמות לגיוון חיי המין שלנו. עם זאת אנו עדיין רואים את השוני בין גברים לנשים בהיבט המיני, כאשר נשים מעריכות את חשיבותו של המשחק המקדים יותר מגברים, למרות ששני המינים נהנים ממנו במידה רבה. מסתבר שלמרות שאנחנו חושבים שאנו יודעים כבר הכל, יש תמיד מקום לחינוך וללימוד בנושא מיניות, גם בישראל."

 

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites