ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסה
Senso-Test בדיקת ביוץ סטריפ חדשה
הערכה מכילה 20 סטריפים המספיקים לפרק זמן של כארבעה חודשים. הערכה אמינה ב- 99% בבדיקות מעבדה, מאתרת בצורה מדויקת וברורה את הימים הפוריים בהם הסיכויים להרות גבוהים ביותר, ומבטיחה תוצאה מהירה וברורה תוך פחות מדקה.

בדיקת הביוץ Senso-Test מתבססת על גילוי בעליית "הורמון הביוץ" LH – לוטאין.  הבדיקה מגלה את 2 הימים הפוריים ביותר של האישה באמצעות בדיקת שתן המאפשרת אבחון מדויק של ימי הביוץ – הבדיקה מאפשרת חיזוי הביוץ 24-48 שעות מראש ובכך מצביעה על הזמן האופטימאלי לכניסה להריון.


מחיר מומלץ: 99.99 ₪. הערכה כוללת בדיקת הריון במתנה, בשווי כ- 30 ₪.
ניתן להשיג בבתי המרקחת וברשתות הפארם.
ניתן ליצור קשר בקו 1-800-388-288 – ייעוץ מקצועי בכל שאלה בנוגע לאופן השימוש והבנת התוצאות.


טיפים לחיזוי ביוץ:

  • ניהול יומן – שיטה ביתית, המתבססת על רישום מועדי המחזור החודשי ואורכו במשך מספר חודשים. על בסיס רישום זה מבצעים הערכה כללית לגבי מועד הביוץ הצפוי לקרות בחודש הקרוב. בשיטה זו אין התבססות על גורמים פיסיולוגים או הורמונאליים המציינים את הביוץ. ככל שהמחזור פחות סדיר, כך גדלים הסיכויים לטעות.
  • טמפרטורת גוף (BBT) -  בשיטה זו חוזים את מועד הביוץ בהתאם לעלייה בטמפרטורת הגוף. חסרונות השיטה: יש צורך למדוד חום כל בוקר במשך חודש באמצעות מדחום רגיש ולקחת בחשבון כי מידת חום הגוף עלולה להיות מושפעת מגורמים רבים כמו: מחלה, שתייה חמה וכד'. בנוסף, בשיטה זו מזהים את הביוץ רק לאחר שהתקיים, כך שחייבים לחכות לחודש הבא.
  • בדיקות ביוץ ביתיות - עבור זוגות רבים בדיקה ביתית הינה שיטה אידיאלית לחיזוי הביוץ המאפשרת להם לזהות את הימים בהם פוריות האישה בשיאה וע"י כך לתזמן את קיום היחסים. המוצרים הנ"ל מתבססים על זיהוי הורמון ה- LH, האחראי על הביוץ, בשתן.


חשוב לזכור שלעיתים עוברים חודשים עד שזוג "נורמאלי" משיג הריון ללא בדיקת הביוץ. אם אישה אינה מתעברת למרות קיום יחסי מין בתקופת הפוריות עליה לפנות לרופא ולתת לו תמונה ברורה ומדויקת של תקופת הביוץ (שהתקבלה כתוצאה מהבדיקה) נתונים אלה יכולים לזרז את האבחנה ולהתאים טיפול נכון.


כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites