ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


להתלבש בהריון – כיצד להסתדר עם הגזרה המשתנה
אומרים שאישה בהיריון היא אחד הדברים הסקסיים ביותר. אם כך, מדוע איננו חשות כך? הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' מגלה כיצד להיראות נהדר בזמן היריון מבלי לרכוש בכל יום בגד חדש.

שמלות:

 1. שמלות היריון ניתן לנצל מתחילתו ועד סופו. במיוחד בחום הכבד- שמלה יכולה להפוך לפתרון מושלם לכל אירוע. קל ללבוש אותה, היא אוורירית ונעימה, ולא מסתבכים איתה בשירותים (המקום ההוא שתגלי שאת מבלה בו את מירב זמנך...).
 2. בחרי שמלה שגדולה עלייך במעט. הכוונה כמובן לשמלת קיץ נעימה ולא למיני צמוד.
 3. בחודשים הראשונים, כאשר השמלה עוד תהיה מעט גדולה, שדרגי אותה בעזרת חגורה, אם בקו התחתון של החזה, או בקו המותן. השדרוג יחמיא לפיגורה הנשית שלך.
 4. ככל שהבטן תגדל, השאירי את החגורות בבית ואבזרי את המראה בשרשרת מדליקה, 2 צמידים צבעוניים ותיק נוח- ותוך דקות ומינימום השקעה יצרת מראה קיץ נוח ואופנתי.
 5. קחי בחשבון שהחזה ימשיך לגדול, ויש להתחשב בזאת במעמד רכישת השמלה, כולל האפשרות להסתיר את החזיה או הכתפיות.
 6. בחרי בשמלה מקושטת בהדפסים אם ברצונך לטשטש קצת את ההיריון. ההדפסים ימשכו את תשומת הלב מהבטן התופחת ומהקימורים הגדלים.
   

דנה ברגר לאבישג ארבל
דנה ברגר לאבישג ארבל
מכנסיים:

 1. בחרי מכנסיים שהבד שלהם נעים לך. במהלך ההיריון תהפכי לרגישה יותר ויותר, ואינך רוצה למצוא את עצמך מתגרדת או מתעצבנת ממכנס...
 2. בחרי מכנסיים עם פאנל גומי רחב. אם תקני בתחילת ההיריון מכנסיים ללא סיומת למעלה של גומי רחב, לא תצליחי ללבוש אותו בשלב מסוים. פאנל גומי רחב יגדל ויתאים את עצמו לגודל הבטן- שהרי בגדי היריון הוא לא הדבר הכי זול- לכן הקפידי לבחור בחוכמה את בגדייך כבר בהתחלה.
 3. בזמן בחירת גזרת המכנסיים, התחשבי בלו"ז ההיריון העומד לפנייך; אם את מרבית ההיריון תחווי בחודשים החמים הרשי לעצמך להתפנק במכנסיים קצרים וצבעוניים, אך אם החודשים הקרירים יותר ילוו אותך- השכילי לקנות מכנסיים ארוכים בצבעים ניטרליים שישמשו אותך לאורך זמן רב יותר.
 4. הימנעי ממכנסי ה- 7/8. עם הזמן רגלייך יתנפחו, הבטן תגדל- ובאופן כללי פרופורציות גופך ישתנו לרחבות יותר. מכנסי 7/8 יעניקו לגופך מראה צר ברגלים ורחב באגן, על כן העדיפי גזרות אחרות.
 5. אל תשכחי שאת בהיריון! אם המכנסיים טיפ טיפה לוחצים או הדוקים מדי, השאירי אותם בחנות ואל תתפתי לקנותם, שכן כעבור 3 ימים, לא תצליחי להשתחל בהם...


לאתר  הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' ל- Galastyle 


 

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites