ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


איך לבחור חזיית הריון
בזמן ההיריון החזה גדל ובחירה של חזייה נכונה היא משמעותית יותר מתמיד. בדרך כלל כבר בחודש הרביעי  מרגישים יותר נוח עם חזיית היריון, אך לא פעם קורה שאת קונה חזייה והיא לא ממש נוחה לך? את מגלה אחרי שאת לובשת אותה יום שלם שזרקת כסף לפח? הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' מנחה אותך צעד אחר צעד איך לבחור את חזייה ההיריון המושלמת עבורך.
תמונות יח"צ באדיבות קומפורט – חזיות הנקה והריון.

כפי שאנו דואגים לבסיס יציב, תומך וחזק לבית שימנע ממנו אסונות מיותרים, כך יש להתייחס גם להלבשה תחתונה בכלל, ולחזייה בפרט. חזייה טובה משנה את כל פרופורציות הגוף ועלולה ליצור לנו מראה לא מחמיא, רחב ונמוך או מנגד, ליצור מראה סקסי, צר וגבוה. החזייה מקבלת חשיבות גדולה יותר במיוחד בתקופת ההיריון, שהגוף עובר שינויים, החזה גדל, נעשה כבד יותר ולעיתים כואב. בחירת חזייה נכונה לתקופת ההיריון יכולה להפוך את תשעת החודשים לחוויה מהנה או לסיוט מתמשך. יש להקפיד על מספר דגשים בבחירת חזייה לתקופת ההיריון, שחלקם אף סותרים את הדרך לבחירת חזייה ביומיום (שלא בתקופת ההיריון).

  • שרייני לך זמן פנוי וגשי לחנות החזיות ללא לחץ של זמן. זכרי שכמו שאינך קונה נעליים מבלי למדוד אותן ולוודא שהן נוחות- כך אין קונים חזייה מבלי למדוד אותה, לוודא שהיא מונחת כמו שצריך, שאינה מכאיבה או מפריעה ושאינה יוצרת לנו מראה לא מחמיא.
  • העדיפי נוחות לפני הכל. קאפ החזייה (הכוס/ הגביע) צריך להתאים במדוייק לנכסייך. בניגוד לבחירת חזייה רגילה, עלייך לרכוס את החזייה על הוו (הקרס) האחרון, הפנימי ביותר, על מנת שעם הזמן וגדילת החזה- תוכלי לשחרר קצת את החזייה והיא עדיין תתאים.
  • בחרי חזייה מבד כותנה עם קאפים חלקים ולא עם תחרה או תפרים עבים. נשים רבות לא אוהבות חזיות רקומות למיניהן כיוון שקשה ולא נוח לדחוס אליהן קומפרס של טישו עדין להרגעה, כאשר יש חיכוך או גירוי.
  • בדקי שפס החזייה העוטף את גופך אינו חותך או לוחץ לך מתחת לבית השחי, במיוחד כשאת מזיזה את הידיים. עם זאת, שלא יהיה משוחרר מדי.
  • ודאי שהחזייה בעלת כתפיות רחבות ומרופדות. זה יבטיח שהכתפיות לא ילחצו ויעשו לך סימנים כואבים בכתפיים ככל שהחזה יגדל ויהפוך לכבד יותר.
  • את יכולה לבחור בחזיית הנקה ולא בחזיית היריון כבר מתחילת ההיריון, אם ברצונך להניק את התינוק. כך תחסכי כסף (ותוכלי להנות מבגדים חדשים אחרים...)


אז אחרי שבחרת את החזייה המושלמת עבורך מבלי לבזבז כסף מיותר על חזייה שאינה אידאלית, הקפידי על חיוך רחב וזכרי גם בימים בהם החזה גודל ונהיה כבד-  גדל שם בבטן דבר מושלם שיביא לך המון אושר. אז לא שווה לסבול בשבילו/ה???

 

לאתר GALA'STYLE


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites