ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


בית החולים ליס ליולדות משיק קורס הכנה ללידה לאמהות יחידניות
אחוז הרווקות הגבוה בתל אביב והחלטה של נשים רבות לא להקים משפחה מסורתית מחייבת פתיחת שירותים המותאמים במיוחד לצרכיהן.  בעקבות הביקוש הגדול החליט בית החולים לפתוח קורס הכנה ללידה לנשים בלבד . הכניסה לגברים או זוגות אסורה!

קורס הכנה ללידה המיועד לנשים חד הוריות, יפתח לראשונה בבית חולים "ליס" שבתל אביב. הקורס יתקיים באווירה אינטימית ותומכת לנשים בלבד, החל משבוע ה-30 להיריון ויכלול 5 מפגשים בני 2.5 שעות כל אחד.


הקורס יועבר על ידי מיילדת מוסמכת ויושם בו דגש מיוחד על ליווי ותמיכה בנשים שעוברות את תהליך ההיריון, לידה והורות לבדן ללא תמיכה ומסגרת משפחתית מסורתית. בקורס יחשפו האימהות לעתיד למידע רלוונטי כמו: ניהול אורח חיים תקין, תזונה, סימני לידה, טיפול בחדר לידה, התמודדות עם הכאב והקלת כאבים, לידה טבעית, התערבויות בלידה, יצירת הקשר הראשוני עם התינוק, החזרה הביתה ועוד והוא ילווה בסרטי וידאו ובתרגול ואף סיור בחדר הלידה.


לדברי  אורית  ארטל-דלוגין, מנהלת מועדון "מאמי- ליס"  פתיחת הקורס נובעת בעקבות הביקוש הרב. "אחוז הרווקות בתל אביב הוא בין הגבוהים בארץ, בין היתר גם בגלל קהילה לסבית גדולה המתגוררת בה ולכן נוצר ביקוש הולך וגדל לקורס המיועד לנשים בלבד. נשים שעוברות את תהליך ההיריון בעצמן מבקשות לא לעבור את הקורס יחד עם זוגות מסיבות מובנות ולכן נעתרנו לבקשתן. ההרשמה לקורס הראשון כבר בעיצומה ונשארו אליו מעט מקומות פנויים. הצלחתו הצפויה של הקורס תביא להפיכתו לחלק בלתי נפרד ממגוון השירותים שבית החולים מעניק לאוכלוסיית האזור".


לפרטים והרשמה במועדון "מאמי ליס": 03-6973113 או http://www.mamylis.org.il/

 


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites