ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


עשרת הדיברות לאיפור בהריון
עור הפנים עובר שינויים במהלך ההיריון: נטייה לפיגמנטציה, אודם, רגישות יתר, הזעה, בצקות ועוד דורשים התחשבות בעת האיפור.
שלי גפני, "מאדינה מילאנו"

הגנה מפני השמש
עור הפנים שלנו מושפע בקלות, משינויים הורמונאליים בכלל ובתקופת ההיריון בפרט. ולכן יש להקפיד, למרוח קרם לחות עם מסנני קרינה או קרם הגנה מפני השמש, על אזור הפנים והצוואר לפחות עשר דקות לפני האיפור. הקרם פותח את הנקבוביות וחשוב לחכות, מספר דקות  עד לסגירתן מחדש, טרום השימוש במוצרי איפור בכלל ומייק אפ בפרט.


טנדר מט
בתקופת ההיריון, קיימת נטייה, לפעילות יתר של בלוטות השומן בעור הפנים. לכן, מומלץ להשתמש בבסיס מט לפנים טרום האיפור, על מנת למנוע הזעת יתר ולהענקת  מראה מט וקורן לעור הפנים.


מייק אפ
להסתרת כתמי פיגמנטציה ולכיסוי דק ואחיד של עור הפנים. מומלץ  להשתמש במייק אפ עם מקדם הגנה ולהתאימו לגוון העור באזור בית החזה ולא באזור הצוואר, משום שהעור באזור הצוואר חשוף פחות לשמש ולכן צבעו תמיד יהיה בהיר יותר לעומת הפנים.


קונסילר
העור באזור העיניים עדין ומלא קמטוטי הבעה ולכן מומלץ לכסותו באמצעות קונסילר עם מקדם הגנה בלבד.  יש לשים לב - קונסילר בהיר מדי יוצר גוון אפרפר ולא מחמיא. להסתרת עיגולים שחורים מתחת לעיניים או כתמי פיגמנטציה כהים במיוחד, יש  להשתמש בקונסילר בגוון בהיר יותר מאשר צבע העור.


סומק
מומלץ, להשתמש בסומק עם מקדם הגנה. אם העור נוטה לאדמומיות בתקופת ההיריון,  מומלץ להימנע מגוונים ורודים  ולהשתמש בסומק בגוון כתמתם או חום, לאיזון העור ולהענקת  מראה רענן וטבעי.


הצללות
בהריון  קיימת נטייה לנפיחות קלה ו/או שינוי גוון עור הפנים. לכן, מומלץ  להצליל את אזור המצח הגבוה ועצמות הלחיים בעזרת סומק משזף "ברונזר" עם מקדם הגנה. יש להקפיד לפדר את הפנים לפני השימוש בסומק, שכן הנחת סומק משזף ישירות מעל מייק אפ עלולה ליצור כתמים על העור.


שפתיים
בזמן ההיריון השפתיים נוטות להתנפח, כלי הדם מתרחבים והשפתיים מאדימות. לכן מומלץ, להשתמש בגלוס בגוון טבעי ולא בגוון דומיננטי.


ידיים ורגליים
הידיים והרגליים נוטות להתנפח בזמן ההיריון. מומלץ להשתמש בלק בגוון טבעי /  חלבי, לעידון המראה.


עיניים
בתקופת  ההיריון מומלץ להשתמש במוצרים עמידים יותר, למניעת זליגת האיפור ולכן מומלצות צלליות הקרם לסוגיהן, הנוחות לשימוש ועמידות לאורך זמן.


ערכת חירום
מומלץ, לשאת באופן קבוע בתיק האיפור, ערכת חירום קטנה, לרענון האיפור הכוללת:  מגבונים לחים, מייק אפ, ברונזר משזף – להשלמת המראה השזוף הטבעי, מסקרה שחורה וגלוס בגוון טבעי.
להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן
  • "עשר" דיברות שניידר - 30/8/2009 | 09:58
    • רצוי לבצע הגהה לפני דפוס דיבר אחד ולכן בעברית עשרת הדיברות

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites