ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


מטרנה בפרויקט עיצוב של כיסויי הנקה
EXTRA CARE בשיתוף מעצבי אופנה מובילים:ירון מינקובסקי, גלית לוי, נעמה בצלאל, ליטל קלמנסון, קארן מזרחי, אליענה תורג'מן ומאיה קרמר

חברת מטרנה, השיקה בשורה בתחום תחליפי החלב מטרנה EXTRA CARE הקרוב ביותר בהרכבו לחלב אם (ע"פ הצהרות החברה), במסגרת ההשקה פנתה מטרנה למס' מעצבי אופנה מובילים ליצירת כיסוי הנקה אופנתי לאם המחפשת להרגיש אופנתית ונשית גם בתקופת ההנקה.


הפרויקט נעשה בשיתוף עם שישה מעצבי אופנה מובילים אשר תרגמו את המסר של מטרנה EXTRA CARE לכיסוי הנקה מעוצב אופנתי,נח ופרקטי.


בין המעצבים המשתתפות בפרויקט: ירון מינקובסקי, גלית לוי, נעמה בצלאל, ליטל קלמנסון, קארן מזרחי, אליענה תורג'מן ומאיה קרמר. הקונספט העומד מאחרי שיתוף הפעולה בין המעצבים למטרנה סובב סביב הבשורה החדשה בתחום תחליפי החלב EXTRA CARE והמסר המזוהה ביותר עם מטרנה "הכי קרוב לאמא".כיסויי הנקה מטרנה

ירון מינקובסקי :
"החלטתי  כי  הבד עצמו יהיה מאויר בדמויות של תינוקות בסיטואציות שונות המתחברות לאם. עיצבתי סינר הנקה הנקשר בצוואר ובחרתי לשלב את אותו העיצוב  גם לילדתי הקטנה על מנת להראות וליצור מעין המשכיות  בין הדורות".


גלית לוי : "בחרתי להתמקד באישה המודרנית זו שלא חוששת להעז והנקה לא נתפס בעיניה כאקט שימנע ממנה להראות לא אלגנטית גם אם מדובר בסיטואציה של ים או בריכה".


נעמה בצלאל:  "החלטתי ללכת על עיצוב נשי וסולידי, שייתן מענה לצרכים. הבד בו בחרתי להשתמש הינו כותנה  עם הדפסים של פרחים  וכיסוי ההנקה הינו תואם  לשמלה המעוצבת מאותו הבד".


ליטל קלמנסון:  כיסוי ההנקה שלי  עוצב בהשראת תכשיט ענק  הנסגר עם תיקתקים ומעוצב בשני צדדיו כאשר בחלק האחד בחרתי לעצב כיסוי ערב יוקרתי בשילוב אבנים וקריסטלים ובצדו השני כיסוי מעוצב ליום יום.


קארן מזרחי: "עיצבתי כיסוי המותאם למידות נשיות אשר מונח על גופה של האישה ולא גורם לה להראות מסורבלת . הכיסוי הינו מעוצב בשני צדדיו, הרכב הבד- 100% כותנה ובעל גזרה של חולצה עם פתח V בצוואר על מנת שיהיה נח.  שדרגתי את אחד הצדדים של הכיסוי על מנת שייתן מענה לאירועים מיוחדים ולכן בחרתי לשלב  גם בד ויסקוז'אה אוורירית למראה של ערב.


אליענה תו'ג'מן ומאיה קרמר: "הכיסוי שלנו משתלב  באופן של קשירה  פשוטה ונחה עם אופציות לקיוווצים על גבי אוברול אורירי ונח. הבחירה באוברול הייתה ברורה לנו הרי מדובר בפריט הכרחי בקיץ הנוכחי הוא נח, פרקטי ומתאים לכולן  גם לאם המניקה".


כיסויי הנקה מטרנה


 


להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites