ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


סקר: מחצית מהאמהות בישראל נגד שילוב ילד נגוע בכינים בבית הספר
עוד מהסקר: אחת מכל שלוש אמהות לא תיתן לילדיה לשחק עם ילד נגוע בכינים ונגע הכינים שכיח יותר ככל שעולה רמת ההשכלה של האם .
מערכת או-מאמא

מחצית מהאמהות בישראל (45%) סבורות כי על משרד החינוך למנוע כניסה של ילד נגוע בכינים לכיתות הלימוד כפי שנהוג בארה"ב - כך עולה מסקר חדש שערכה חברת לוכסמובורג תרופות משווקת התכשיר ריזאלטס לטיפול בכינים בקרב מדגם מייצג של 400 אמהות בישראל באמצעות חברת  scout מקבוצת "מדגם" וחברת חקר.  עוד עולה מהסקר כי אחת מכל שלוש אמהות (34%) טוענת כי תמנע מילדיה מגע עם ילד שיש חשד כי הוא נגוע בכינים וכי מרבית ההדבקויות מתרחשות בקיץ, וכי 74% מהאמהות טוענות כי התפשטות נגע הכינמת הינה תוצאה של אדישות ההורים שלא מטפלים בתופעה.


על פי הממצאים כינמת היא אחת התופעות הרווחות ביותר בישראל: 81% ממשקי בית בישראל (464,940 משקי בית) סובלים היום או סבלו בעבר לפחות פעם אחת מכינים. 43% מהאמהות העידו כי במשפחתן סובלים לפחות פעם אחת בשנה ואילו 29% העידו כי הם סובלים מהתופעה רוב הזמן או מספר פעמים בשנה. למרות שכינים פעילות כל השנה, העידו 42% מהאמהות כי ילדיהם סובלים מהתופעה בעיקר בקיץ.


ומי שמחפש את הקשר בין מה שהולך על השיער לבין מה שקורה תחתיו, ימצא אותו בנתון המפתיע הבא: ככל שעולה רמת ההשכלה של האם, עולה תדירות הופעת הכינים על ראשי הילדים (38% מקרב הנשים האקדמאיות העידו כי ילדם סובל מכינים מספר פעמים בשנה, לעומת 27% מבעלי ההשכלה העל תיכונית ולא אקדמאית ו-17% מבעלות ההשכלה התיכונית).
רק 1 מכל 10 נשים חשות כי אם ילדיהן נדבק בכינים מדובר בכשלון אישי שלהן.


על אף שמרבית התכשירים לטיפול בכינים מכילים חומרי הדברה, העידו 87% מהאמהות כי ימנעו משימוש בתכשיר המכיל חומרים אלו – נתון העשוי להעיד על חוסר מודעות למרכיבי התכשירים.להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites