ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


האגודה למלחמה בסרטן: כ-15% ממקרי סרטן השד ניתן למנוע על ידי פעילות גופנית
יחד עם טיפול בעודף משקל ניתן למנוע עד 33% ממקרי סרטן השד כך עולה מנתוני ארגון הבריאות העולמי, עליהם מדווחת האגודה למלחמה בסרטן
מערכת או-מאמא


נתונים אלו, שמפרסמת הקואליציה האירופאית לסרטן השד המיוצגת בישראל על ידי האגודה למלחמה בסרטן, מצטרפים לשורת מחקרים המוכיחים את הקשר ההדוק בין ביצוע פעילות גופנית והפחתת הסיכון לחלות בסרטן בכלל ובסרטן השד בפרט. במחקרים שקיבלו חיזוק ממש לאחרונה, גם נמצא שפעילות גופנית מפחיתה את הסיכון להשנות המחלה ובכוחה להפחית את תחושת התשישות ולשפר את איכות חיי המחלימות.


במקביל מפיצה האגודה חוברת חדשה "היי פעילה יותר היום כדי להבטיח את בריאותך".
החוברת נועדה לתת מידע לנשים על הקשר בין פעילות גופנית וסרטן השד, כמו גם עצות מעשיות כיצד לבצע פעילות גופנית כחלק מהשגרה. כך לדוגמה מומלץ לעלות במדרגות בכל הזדמנות אפשרית, לטייל עם הכלב, לרדת מהאוטובוס תחנה אחת לפני התחנה הקבוע, לבחור מטרות קצרות טווח כדי להפוך את הפעילות הגופנית לחלק קבוע משגרת היום ועוד ועוד. בכל עמוד יש מקום לכל אישה לרשום את התחייבויותיה: 'מהיום ואילך אני...'. מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "בכל שנה מאובחנות בסרטן השד בישראל כ-4,000 נשים. חוסר בפעילות גופנית מוערך כגורם ל-10-16% ממקרי סרטן השד, ללא קשר לגורם הסיכון הקשור למשקל הגוף. אנו תקווה כי עידוד הפעילות הגופנית, יוביל להפחתת שיעורי סרטן השד בישראל".


החוברת, באדיבות חברת AstraZeneca והיא מצטרפת לעשרות חוברות מידע שמפיצה האגודה למלחמה בסרטן, ללא תשלום. למעוניינים לקבלן יש לפנות לטלמידע של האגודה למלחמה בסרטן: 1-800-599-995.

 

להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites