ריקי לוי דינר

ריקי לוי דינר

טור אישי על הורות, זהות, נשיות, וכל מה שנוגע בבטן הרכה שלנו.

לכניסהעוד באו-מאמא


א.ס.י טכנולוגיות מפטרת נשים בהריון באופן סדרתי
בשבוע שעבר הוגשה לביה"ד האזורי לעבודה תביעת פיצויים נגד א.ס.י טכנולוגיות בגין פיטורין בשל הריון. וזאת לאחר שבעבר כבר הוזכר שמה בגין התנכלויות לעובדות בהריון.
מערכת או-מאמא

עו"ד יצחק שילה הגיש לביה"ד האזורי לעבודה תביעת פיצויים בשם סנדרה דוצנקו, עובדת לשעבר של חברת א.ס.י טכנולוגיות, בגין פיטורין בשל הריון. עפ"י כתב התביעה, מהרגע שנודע למנהלי החברה, אולג כץ וסרג' בלו, על דבר הריונה, החלה דונצקו לספוג עלבונות והכפשות במקום עבודתה. לא די בכך, אלא שהמנהלים, כך נטען, העלילו עליה שהיא גונבת חפצים מהמשרד על מנת לכסות על הסיבה האמיתית שבגללה פוטרה. דונצקו תובעת 132 אלף שקל.


זוהי לא הפעם הראשונה שחברת א.ס.י נמצאת בכותרות בגין התנכלויות לעובדת בהריון. גם  נציבת שוויון הזדמנויות במשרד התמ"ת הגישה בקשה דחופה לסעד זמני עבור עובדת אחרת שמנהלי החברה התנכלו לה מהרגע שבו הודיעה להם על-פי חוק כי היא בחודש החמישי להריונה.

"הנתבעים החליטו מיד לפטר את גב' דונצקו ה על רקע הריונה, ועל מנת לחמוק מידי החוק יצרו מצג שווא לפיטוריה, ומשכך ביקשו מהתובעת כי תכתוב מכתבי התנצלות", אומר עו"ד יצחק שילה המייצג את הנתבעת בתיק. "התובעת טענה כי פיטוריה, על ידי הנתבעים, נעשו אך ורק בגין היותה בהריון ולא מסיבה כלשהי אחרת. היא עמדה בכל מחויבויותיה מעל ומעבר לנדרש ורק לכשנודע לנתבעים כי התובעת בהריון, החליטו לפטרה".להוסיף תגובה
שם
דואר אלקטרוני
נושא
תוכן

כל תמונה היא סיפור 

*לכניסה לגלריות לחצו כאן

 

 

עוד באו-מאמא

 

ידיים, משפחה, ניוזלטר או-מאמא

ניוזלטר שבועי

אחת לשבוע מקבלים חברי מועדון O-mama ישירות לתיבת המייל שלהם, ניוז לטר הכולל מגוון תכנים בנושא משפחה והורות.

*ההרשמה חינם.

לכניסה לחצו כאן 

 

הרשמה לניוזלטר או-מאמא

שם פרטי
משפחה
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites